

423 ₴
Ніж монтажний 170 мм. Трапецієподібні леза. Сталь SK-2. Розмір полотна 60 х 0,6 х 19 мм. Курковий механізм: полотно ножа викидається автоматично шляхом натиснення на курок. Кнопка повернення полотна всередину корпусу. Відсік для зберігання і транспортування запасних полотен в корпусі. Режим швидкої і безпечної заміни полотен. Трикомпонентний корпус-рукоятка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gross |
| Длина инструмента | 170 мм |
| Длина лезвия | 60 мм |
| Тип инструмента | Нож |
| Форм-фактор | выдвижной |
| Ширина лезвия | 19 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ручки | Многокомпонентный |
| Бренд | GROSS |