Литий корпус. Малі габарити. Загартований ніж з швидкорізальної сталі (твердість 50-60 HRc). Рубанок використовується при струганні надлишків деревини для отримання рівних і гладких поверхонь на невеликих і важкодоступних ділянках.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sparta |
| Материал корпуса рубанка | металл |
| Материал ручки | дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина лезвия | 34 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | SPARTA |