Естакади LS-920 :
Регулювання тріскачки: 10-ступеневе
Мінімальна висота: 29 см
Максимальна висота: 43 см
Технічні характеристики
Вага 6,8 кг
Вантажопідйомність 2 т
Висота ≈ 11,5 - 300 см
Робочі колеса металеві, поворотні - так
Габаритні розміри 39х19х13,5 см
Довжина з ручкою 37,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 300 мм |
| Висота підхоплення | 115 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 6.8 кг |
| Стан | Новий |