16 570 ₴
15 741,50 ₴
Пневматичний домкрат 3 т REDATS Jack Snowman забезпечує підйом автомобіля за лічені секунди, а коротка база (загальна довжина 45 см) дозволяє зручно використовувати його в обмеженому просторі і компактно зберігати. Вантажопідйомність пристрою становить 3 тонни, що дозволяє працювати практично з усіма легковими автомобілями, мікроавтобусами та легкою комерційною технікою. Діапазон підйому - 140-360 мм.
Робочий тиск підйомника - 6-10 Бар. Для безпечності експлуатації є запобіжний клапан, який спрацьовує при перевищенні допустимого тиску. Пневмоподушка виготовлена з міцної армованої гуми і має діаметр 260 мм. Основа зі сталі з антикорозійним покриттям стійка до зносу та скручування. 2 міцних колеса і вага всього 20 кг дозволяють легко переміщати цей пневматичний домкрат для автомобіля по робочій зоні.
Особливості пневматичного домкрата 3 т REDATS Jack Snowman
Вантажопідйомність - 3 тонни
Діапазон підйому - 140-360 мм
Підйом за лічені секунди
Робочий тиск - 6-10 Бар
Запобіжний клапан, який спрацьовує при перевищенні тиску 10 Бар
Довжина з ручкою - 45 см
Пневмоподушка з армованої гуми діаметром 260 мм
Основа зі сталі з антикорозійним покриттям
2 колеса для переміщення
Компактний розмір
Вага 20 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |