Стійка для монтажу/демонтажу КПП REDATS 750 кг - це зручне та практичне пристосування для автосервісів, яке використовується при роботі з коробками передач, як додаткова опора при знятті важких деталей і для кращої стійкості автомобіля при ремонті на одноколонному підйомнику. Вантажопідйомність стійки становить 750 кг, діапазон підйому - 134-193 см. Встановлення на потрібну висоту здійснюється поворотом ручки (за годинниковою стрілкою - підйом, проти годинникової стрілки - опускання). Також стійку можна підняти ще на 2 см, натиснувши на педаль.
Стійка виготовлена з міцної сталі, не схильна до деформацій і корозії. Опорна основа діаметром 30 см забезпечує відмінну стійкість і надійну фіксацію на поверхні. Розмір платформи - 6х15 см. Проста у використанні та надійна, така стійка для КПП буде вдалим придбанням для роботи з автомобілями.
Особливості стійки для монтажу/демонтажу КПП REDATS 750 кг
Вантажопідйомність - 750 кг
Діапазон підйому - 134-193 мм
Підйом і опускання поворотом ручки
Підйом на додаткову висоту 2 см натисканням педалі
Стійка опорна основа діаметром 30 см
Розмір платформи - 6х15 см
Проста і надійна конструкція з міцної сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 750 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 1930 мм |
| Висота підхоплення | 1340 мм |
| Власна вага | 5.5 кг |
| Стан | Новий |