Міцний модульний ящик для інструментів з поліамідними застібками та міцною ручкою.
Велика місткість та два регульовані відділення забезпечують зручне зберігання різних інструментів.
Зовнішні розміри 530 [Д] x 313 [Ш] x 223 [В] мм
<p>Внутрішній розмір 484 [Д] x 255 [Ш] x 187 [В] ммДіагональ 573 мм
Ємність 26 л
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 223 мм |