



6 400 ₴
6 080 ₴
Пневматичний підйомник, подушка TAGRED TA296 - це професійне обладнання, що використовується на шиномонтажах, автосервісах. Підйомник має посилену конструкцію з міцними поршнями, витримує навантаження до 3,5 тонн і оснащений внутрішнім телескопом для стабільності під час підйому. У комплекті йде гумове кільце для захисту кузовних елементів від подряпин. Працює на стисненому повітрі з робочим тиском від 5 до 10 бар.
Серед переваг — посилена сталева конструкція, тришаровий гумовий сильфон, протиковзка ручка, колеса для легкого переміщення, запобіжний клапан і кульові крани для регулювання подачі повітря. Підйомник TAGRED має закриту пластину приводу і збільшений діаметр поршнів, що забезпечує плавну та стабільну роботу, відрізняючи його від звичайних моделей із менш надійним ущільненням та меншими поршнями.
Технічні дані
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |