Ящик для інструменту Haisser Optima 30N 90116 виконаний із якісного пластику. Можна використовувати для зберігання інструментів, корисних речей, господарського інвентарю.
Ергономічна ручка
Лоток для інструментів із відділенням для біт
Корпус виготовлений із суміші високоміцних полімерів.
Міцні клямки з АБС-пластику
Вантажопідйомність до 10 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 296 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 153 мм |