325 ₴
Ящик для інструментів Haisser Optima 40 90100 виконаний із якісного пластику. Можна використовувати для зберігання інструменту, корисних речей, господарського інвентарю.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ящик переносний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 183 мм |