641 ₴
Змішувач MJ Ø40 для кухні гусак прямий 250мм на шпильці AQUATICA (MJ-2B229C)
Змішувач для кухні MJ-2B229C підходить практично для всіх типів мийок завдяки довгому поворотному виливу і класичного дизайну. Незамінний для миття великої кількості посуду, в тому числі каструль, сковорідок, графинів.
Корпус має хромонікелеве покриття, стійке до впливу корозії. Щоб змішувач для кухні Акватика служив багато років і не тьмянів, його досить протирати м'якою губкою або ганчірочкою з мікрофібри, а також час від часу чистити аератор.
Тип кріплення до поверхні - фіксація шпильками. Для підключення до водопроводу в комплекті з кухонним краном додаються 2 гнучких підведення.
Гарантія виробника надається протягом 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9744130 |
| Вилив | Прямий 250 мм, поворотний 360° |
| Картридж | Керамічний Ø40 мм |
| Комплектація | гнучкий підвід з нейлоновим обплетенням ½" × M10 × 400 мм — 2 шт. |
| Маса, кг | 0.750 |
| Матеріал змішувача | Сплав на основі міді, алюмінію і цинку |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Покриття | Хромонікелеве |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Торгова марка | Aquatica |