Заклепки алюмінієві Premium 4.0×28мм 50шт SIGMA (2611591) використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників. Покращена якість використовуваних матеріалів дозволяє використовувати цей тип заклепки в промисловому виробництві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2611591 |
| Базова одиниця | шт |
| Довжина заклепки, мм | 28.0 мм |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.0 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.1 |
| Кількість в упаковці | 50 шт ед |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 28.0, Ø - 4.0, H - 22.0-24.0, Ø1 - 4.1 мм |
| Скріпляється товщина, мм | 22.0 - 24.0 |
| Торгова марка | Sigma |