1 425 ₴
1 353,75 ₴
Forte TA82007-2T - підкатний гідравлічний домкрат, використовується для швидкого підйому транспортного засобу з метою проведення ремонту та обслуговування. Довга зручна ручка дозволяє без особливих трудовитрат встановити домкрат у будь-яке місце під автомобілем.
Домкрат має бути встановлений на рівну, тверду поверхню для проведення робіт. В іншому випадку він може перекинутися.
Характеристики
Тип Гідравлічні
Вид Підкатні
Вантажопідйомність 2 т
Додаткові характеристики Робочий хід: 175 мм
Кількість поршнів: 1
Мінімальна висота підйому 125 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 300 мм |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |