Forte TA820014-2T Домкрат підкатний
Виробник – Forte.
Країна походження – Китай.
Гарантія – 1 рік.
Тип Гідравлічний.
Виконання – Підкатний.
Вантажопідйомність – 2 т.
Опис Forte TA820014-2T Домкрат підкатний
особливості:
Низька висота підхвату
Зручна область підйому
Надійне захоплення
Удосконалений запобіжний клапан
Посилений гідравлічний механізм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |