
5 250 ₴
- Глибокі
- Посадковий квадрат: 3/4" - Ударність - головки виготовлені із хромолібденової сталі, твердість робочих частин складає 44-48 HRC. - Матове фосфатне покриття запобігає утворенню корозії. - Набір поставляється в кейсі.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 16 шт. |
| Стан | Новий |