Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 2 т. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів. Має плавний хід. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформа стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. Висота підйому: 120-413мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 413 мм |
| Висота підхоплення | 120 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |