

724 ₴
687,80 ₴
Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 1,5 т. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів. Має плавний хід. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформа стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. Висота підйому: 104-385мм. Гумова подушка. В комплекті тріскачка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CarLife |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 104 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |