

4 850 ₴
Професійний набір головок ударних глибоких 3/4" для великих автомобілів та машин.
Набір головок ударних глибоких 3/4" ROCKFORCE RF-6142-5MPB - це незамінний інструмент для будь-якого автосервісу або майстерні. Він ідеально підходить для роботи з великими шківами, колесами та іншими вузлами та агрегатами автомобілів та машин.
Переваги:
Комплектація:
Застосування:
Технічні характеристики:
Купуйте набір головок ударних глибоких ROCKFORCE RF-6142-5MPB та зробіть роботу більш ефективною та зручною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Квадрат | 3/4" |
| Розмір max | 65 мм |
| Розмір min | 17 мм |
| Кількість в наборі | 14 шт. |
| Стан | Новий |