3 920 ₴
3 528 ₴
Автомобільний домкрат-жаба TAGRED TA253 – незамінний як у домашньому гаражі, шиномонтажі або на станції технічного обслуговування автомобілів – низькопрофільний 2,5-тонний витяг TAGRED виготовлений з найтоншого сталевого прокату.
Дуже низька стартова висота робить підйомник TAGRED ідеальним для обслуговування будь-якого автомобіля, включаючи автомобілі зі зниженою підвіскою – він навіть проїде під легковим автомобілем, який налаштований на заниження підвіски до 85 мм!
Переваги:
Встановити склад
Технічні дані
Діапазон підйому
Розміри витягу:
Розмір упаковки:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 388 мм |
| Висота підхоплення | 85 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |