



5 164 ₴
Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2140 BID-Z простий у використанні. Має якісний безщітковий двигун, гарний баланс, ергономічний дизайн, гумову ручку проти ковзання. Інструмент оснащений двома регулюваннями швидкості та крутного моменту. Тонка ергономічна ручка служить для зручного захоплення. Функція дриль та реверс широко використовується для збирання та розбирання.
Основні характеристики:
Максимальний діаметр свердління:
Переваги:
Комплектація
Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2140 BID-Z має тривалий термін служби. Використовується в зборі меблів, монтажі конструкцій, опалювальному, вентиляційному обладнанні, столярних та електротехнічних роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.84 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |