6 954 ₴
Перфоратор Haisser HS RH213B3-Z - надійний інструмент побутового класу, що застосовується у будівництві та ремонті. Призначений для виготовлення отворів у різних твердих матеріалах: камені, цегли, бетоні. Має три режими роботи: свердління, режим удару та свердління з ударом. Оснащений надійним двигуном та має підсвічування робочої зони. Працює від акумуляторної батереї 21В, що дозволяє працювати в місцях де немає мережі 220В. Перфоратор має досить потужний електромотор, що дає можливість працювати з твердими матеріалами. Завдяки наявності функції реверсу, є можливість вивільнити свердло, що застрягло.
ОСОБЛИВОСТІ:
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Макс. діаметр буріння, мм:
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1100 об/хв |
| Максимальна сила удару | 3 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Вага | 2.1 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Ні |