3 120 ₴
Гідравлічний автомобільний домкрат TAGRED TA285 – незамінна річ у домашньому гаражі, автомайстерні, шиномонтажі або на станції техобслуговування. Посилений, стійкий домкрат TAGRED вантажопідйомністю 2,5 тонни виготовлений з кращих сталевих прокатних листів, які з'єднуються в спеціальні профілі, що підвищують жорсткість конструкції.
Дуже невелика початкова висота робить підйомник TAGRED ідеальним для обслуговування будь-якого автомобіля, у тому числі автомобілів із заниженою підвіскою – налаштований на опускання підвіски до 85 мм.
Особливості:
Дальність підйому, висота без гумової накладки 85/385 мм
Дальність підйому, висота з гумовою накладкою 115/410 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 410 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 13.3 кг |
| Стан | Новий |