1 470 ₴
Стійки майстерні під авто посилені, шпильки, замки, резинки 2 шт. TAGRED TA248 може містити предмети вагою до 3 тонн. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, мають запобіжник, гумові ковпачки та механізм, що дозволяє дуже точно регулювати висоту на кількох рівнях.
У комплекті:
2 стійки із замками безпеки
вантажопідйомність до 3 тонн
гумові накладки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tagred |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг г |
| Мінімальна висота | 285 мм |
| Максимальна висота | 425 мм |
| Розмір основи | 180х190 мм |
| Основні | |
| Вантажопідйомність | 3000.0 т |
| Висота підйому | 425.0 мм |