ОСОБЛИВОСТІ:
Дизельний генератор MAST GROUP YH4000AE - потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 73 кг г |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 650х500х550 мм |
| Попередження про низький рівень оливи: | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Тип запуску | електрозапуск |