ОСОБЛИВОСТІ:
Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io- потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
Технічні характеристики
Ємність паливного баку 10 л
Вага 26 кг
Напруга 120- 240 В
Габаритні розміри, ШхДхВ 448х395х460 мм
Рівень шуму 72 дБ
Тип запуску ручний
Максимальна потужність: 3 кВт
Номінальна потужність: 2,8 кВт
Модель двигуна YH170F
Частота 50 Гц
Об'єм мастила в картері,л 0,6 л
Гарантія, к-сть місяців: 12
Робочий об'єм, см. куб.: 212 см³
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST GROUP |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг г |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 448х395х460 мм |
| Напруга | 120-240 В |
| Модель двигуна | YH170F |
| Об'єм мастила в картері, л | 0,6 л |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія, к-в місяців: | 12 |
| Місткість паливного бака, л.: | 10 л |
| Робочий об'єм, см. куб.: | 212 см3 |
| Тип запуску | Ручний |