ОСОБЛИВОСТІ:
Бензобур BAMATO EBO-80 - працює даний пристрій від двотактного бензинового двигуна з повітряним охолодженням, потужністю 2,3 кВт і об'ємом 65 куб. см.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Бензиновий бур BAMATO EBO-80 - призначений для буріння отворів у землі для посадки дерев, кущів, установки опор і стовпів.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Найчастіше дана модель застосовується під час будівництва парканів, посадки дерев, буріння лунок.
ПЕРЕВАГИ BAMATO EBO-80:
Використовується для найрізноманітніших цілей у галузі лісового господарства, садівництва та озеленення.
Потужний 2-тактний двигун 2,3 кВт із робочим об'ємом 65 см3.
Швидкість свердління безступінчаста від 0 до 310 об/хв.
Ідеально підходить для свердління отворів діаметром до 20 см.
Міцна, стійка до скручування трубчаста сталева конструкція.
Перемикач старт-стоп знаходиться на правій рукоятці.
Зручний в експлуатації завдяки прогумованій ручці.
Карбюратор з насосом, що підкачує.
Бури 3 шт, діаметром 100, 150, 200 мм входять до комплекту постачання.
Чому BAMATO?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання BAMATO.
- Широкий модельний ряд.
- Дуже зручний і сучасний дизайн.
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAMATO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Ємність бака | 1,1 л |
| Потужність двигуна | 1,65 кВт |
| Потужність двигуна, кВт.: | 1,65 кВт |
| Система запуску | стартер |
| Діаметр бура | 100 150 200 мм |
| Максимальна швидкість | 9600 об хв |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Довжина бура | 800 мм |
| Вага без дриля (бак порожній) | 9,50 кг |
| Об'єм двигуна (куб. см) | 65 |
| Розміри пристрою з дриллю (Д Ш В) | 540 х 310 х 1120 мм |
| Карбюратор: | з підкачувальним насосом |