

30 450 ₴
МАШИНА ДЛЯ ЗНЯТТЯ ПІР'Я Zipper ZI-GRM1100
ОСОБЛИВОСТІ:
Машина для зняття пера Zipper ZI-GRM1100 - це спеціальний апарат, призначений для якісного видалення пір'я і бруду з шкіри птиці різних видів (курей, бройлерів, гусей і качок).
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Zipper ZI-GRM1100 успішно використовується на птахофермах, підприємствах з обробки птиці.
ПЕРЕВАГИ ZI-GRM1100:
Чому Zipper?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 кг г |
| Час общипування | 15-20 секунд |
| Габаритні розміри | 780x680x915 мм |
| Гарантія (міс.) | 12 |
| Кількість більних пальців | 110 шт. |
| Потужність двигуна | 1 кВт S2(20 хв) |
| Потужність двигуна, кВт.: | 1 кВт S2(20 хв) |
| Напруга | 230 Вт |
| Оберти двигуна | 300 м хв. |