ГАЗОНОКОСАРКА ZIPPER ZI-CRM40V-AKKU
ОСОБЛИВОСТІ:
ZIPPER ZI-CRM40V-AKKU Газонокосарка поєднує в собі найкраще з двох типів: незалежність бензинової косарки з зручністю і експлуатаційною готовністю акумуляторної. За допомогою косарки зручно доглядати за територією заміського будинку, міських зелених зон, парковими полянками і ландшафтною місцевістю. Для роботи необхідно заздалегідь подбати про блок живлення на 40В і ЗУ, які не включені в комплект поставки.
ПЕРЕВАГИ ZIPPER ZI-CRM40V-AKKU:
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікат ЄС всього обладнання Zipper, яке представлено з 2008 року на всьому європейському ринку.
- Широкий модельний ряд.
- Зручний і сучасний дизайн.
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки | 40 хв |
| Напруга батареї | 40 В постійного струму |
| Оберти | 4000 об.хв |
| Загальні розміри | 765x490x430 мм |
| Регулювання висоти | 25-75 мм (5 кроків) |
| Травозбірник | 40 л |
| Ширина різання | 370 мм |
| вага брутто | 17.50 кг |
| вага нетто | 15,50 кг |