Бензоріз ZIPPER ZI-BTS350
ОСОБЛИВОСТІ:
Бензоріз Zipper ZI-BTS350 - це потужний автономний верстат, який обладнаний продуктивним бензиновим двигуном. Він повністю незалежний від електромережі, але може використовуватися лише в умовах відкритого простору.
Завдяки компактним розмірам він підходить для роботи у важкодоступних місцях. Активно застосовується на будівництві, дорожніми службами і т.д.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Бензоріз Zipper ZI-BTS350 призначений для різу: бетону, каменю, асфальту, чавуну, граніту, цегли, залізобетону. Дана модель підтримує вологий і сухий різ.
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Основна сфера застосування бензорізу Zipper ZI-BTS350 - це надзвичайні рятувальні ситуації.
Окрім цього, інструмент знаходить застосування в процесі залізничних, автодорожніх робіт, при ремонті або будівництві.
ПЕРЕВАГИ ZI-BTS350:
Чому Zipper?
- Висока якість і сертифікація всього обладнання Zipper, яке представлене з 2008 року на усьому європейському ринку;
- Широкий модельний ряд;
- Зручний і сучасний дизайн;
- Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
- Сертифікація ЄС.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | 1-циліндровий 2-тактний двигун OHV |
| Вага | 12 кг г |
| Потужність двигуна | 4.5 (л. с.) |
| Габаритні розміри | 355х705х480 мм |
| Алмазний диск | 300 350 мм, отвір 25,4 мм |
| Потужність двигуна, кВт.: | 4.5 (л. с.) |
| Гарантія | 12 |
| Глибина різання | 115 мм |
| Місткість паливного бака | 1500.0 (мл) |