1 174 ₴
Компактний ударний дриль Denzel для комфортної тривалої роботи, пов'язаної з дрібнорозмірним свердлінням різних конструкційних матеріалів та цегляної кладки.
Особливості
Переваги
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DENZEL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |