Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2120-Z
Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2120-Z простий у використанні. Має якісний безщітковий двигун, гарний баланс, ергономічний дизайн, гумову ручку проти ковзання. Інструмент оснащений двома регулюваннями швидкості та крутного моменту. Тонка ергономічна ручка служить для зручного захоплення. Функція дриль та реверс широко використовується для збирання та розбирання.
Основні характеристики:
споживана потужність, В: 21
сила акумулятора, А: 2,0
момент обертання, Нм: 32
ступеня крутного моменту: 21 + 1
затискний патрон, мм: 10
кількість обертів об/хв: 0-350
кількість обертів об/хв: 0- 1300
Максимальний діаметр свердління:
У металі, мм: 10
У дереві, мм: 26
Вага, кг: 0,92
Переваги:
Комплектація
Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2120 має дуже тривалий термін служби. Використовується в зборі меблів, монтажі конструкцій, опалювальному, вентиляційному обладнанні, столярних та електротехнічних роботах.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.92 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |