Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2155BD-Z простий у використанні. Має гарний баланс, якісний безщітковий двигун, ергономічний дизайн, гумову ручку проти ковзання. Тонка ергономічна ручка служить для зручного захоплення. Інструмент оснащений двома регулюваннями швидкості та крутного моменту. Функція дриль та реверс широко використовується для збирання та розбирання. Світлодіодне освітлення призначене для роботи в умовах слабкого освітлення.
Акумуляторний шуруповерт HAISSER HS 2155 BD-Z має тривалий термін служби. Використовується в зборі меблів, монтажі конструкцій, опалювальному, вентиляційному обладнанні, столярних та електротехнічних роботах.
Максимальний діаметр свердління:
Переваги акумуляторного шуруповерта HAISSER HS 2155BD-Z:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 21 В |