



1 628 ₴
1 546,60 ₴
Домкрат гідравлічний підкатний з посиленим корпусом "Profi"2т+чохол для зберігання( h min 125мм.h max 300мм)
F-TA820011
Гідравлічний підкатний домкрат "Profi" з посиленим корпусом і вантажопідйомністю до 2 тонн – це надійний інструмент, створений для професійного використання та роботи в домашньому гаражі. Завдяки міцній конструкції та компактному дизайну, домкрат ідеально підходить для підняття легкових автомобілів, мінівенів і позашляховиків.
Особливості домкрата:
Цей домкрат стане незамінним помічником для водіїв та майстрів, забезпечуючи безпечний та ефективний підйом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forsage |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 300 мм |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |