3 175 ₴
3 016,25 ₴
Домкрат підкатний гідравлічний 2,5т (h min 135мм, h max 387мм) RF-TH22501
Вид домкрата: підкатний
Механізм: гідравлічний.
Вантажопідйомність: 2,5 тонн.
Мінімальна висота підйому: 135 мм.
Максимальна висота підйому: 387 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rock Force |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Висота підхоплення | 135 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |