Автопилосос Voin VL-330 - це легкий і компактний пилосос, допоможе вам легко і швидко дістатися в важкодоступні місця. Прозора колба забезпечує візуальний контроль наповнення контейнера. Унікальна подвійна система фільтрації "Cyclonic Action" затримує найдрібніші частинки сміття і тим самим подовжує термін експлуатації фільтру, запобігає засмічення двигуна і оптимізує силу всмоктування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VOIN |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Автомобільний прикурювач |
| Основні | |
| Потужність всмоктування | 138 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Тип прибирання | Суха |
| Споживана потужність | 138 Вт |
| Тип | Ручний (автомобільний) |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 1.4 г |