135 ₴
Диск Алмазний Відрізний 125х2,4х22,2 Бетон, сухий рез, Turbo Premium MTX ( 731799 ):
Хвилеподібна форма металевого підстави є найбільш вдалою і сприяє максимально швидкому видаленню продуктів пиляння, кращому охолодженню і зниження навантаження на КШМ. Диск використовується при сухій різання бетону, залізобетону, мармуру.
Купити Диск алмазний по бетону MTX Ви можете в нашому інтернет-магазині => novaya-marka.com.ua за найдоступнішою ціною в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Мармур, Камінь, Залізобетон |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.4 мм |