Зарядний пристрій Voin VL-144, 6-12V/0.8-4.0 A/3-120AHR/LCD/Імпульсне (VL-144)
Зарядний пристрій Voin VL-144 є повністю автоматичним, призначене для зарядки практично всіх типів акумуляторів - WET, MF, Ca/Ca, більшості AGM та GEL ємністю 3-120 Ач, 6В і 12В. Оснащений Led-дисплеєм, де відображаються всі дані зарядки. При підключенні акумулятора пристрою воно саме вибирає потрібну силу вихідного струму, а при завершенні зарядки переходить у режим сну.
Зарядний пристрій Voin VL-144 є імпульсним пристроєм, без котушки, контролюється мікропроцесором. Захищено від перегрівання, неправильного підключення, заниженої або завищеної напруги, а також короткого замикання. Здійснює заряджання в 7 етапів, може використовуватися в бортовій мережі, на відкритому просторі і при підвищеній вологості. При виключенні електрики пристрій продовжить автоматично зарядку відразу ж після відновлення живлення.
Зарядка в 7 етапів:
Voin VL-144 надає 4 режиму зарядки в залежності від ємності акумуляторів, а також температури:
Характеристики зарядного пристрою Voin VL-144:
| Тип пристрою | зарядний |
| Принцип роботи | імпульсне |
| Робоча напруга | 6/12V |
| Сила струму заряду | 2А і 4А |
| Ємність акумулятора, що заряджається | 3-60аг і 3-120 Ач |
| Управління процесом зарядки | Автоматичне |
| Амперметр | Немає |
| Буферний режим | Немає |
| Десульфатація | так |
| Захист від неправильного підключення | так |
| Захист від короткого замикання | так |
| Захист від перезаряду | так |
| Захист від перегріву | так |
| Габарити пристрою | 16,5 х 8 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOIN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Напруга живильної мережі | 12 В |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.0 г |