

423 ₴
Ніж монтажний 170 мм. Трапецієподібні леза. Сталь SK-2. Розмір полотна 60 х 0,6 х 19 мм. механізм Курковий: полотно ножа викидається автоматично шляхом натиснення на курок. Кнопка повернення полотна всередину корпусу. Відсік для зберігання і транспортування запасних полотен в корпусі. Режим швидкої і безпечної заміни полотен. Трикомпонентний корпус-рукоятка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Довжина інструменту | 170 мм |
| Довжина леза | 60 мм |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Ширина леза | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Бренд | GROSS |