Літій корпус. Малі габарити. Загартований ніж з швидкорізальної сталі (твердість 50-60 HRc). Рубанок використовується при струганні надлишків деревини для отримання рівних і гладких поверхонь на невеликих і важкодоступних ділянках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Матеріал корпусу рубанка | метал |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Ширина леза | 34 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | SPARTA |