39 070 ₴
Візок з інструментом REDATS 7+2 стане відмінним придбанням для будь-якої ремонтної майстерні, адже він зручний, надійний і повністю укомплектований необхідним для робіт інструментом у кількості 258 одиниць. 7 містких ящиків з шарикопідшипниковими висувними механізмами легко відкриваються, тому ви швидко отримаєте доступ до потрібних інструментів. Поролонові ложементи запобігають зміщенню інструментів під час транспортування, а центральний замок дозволяє одним рухом закрити всі ящики. 2 перфоровані стінки, одна з яких висувна, а друга - бічна і закривається металевими дверцятами, дають змогу зберігати під рукою часто використовуваний інструмент.
Візок оснащений 4 колесами, 2 з яких фіксовані, а інших 2 - поворотні. Два колеса обладнані стоянковими гальмами. Це дозволяє легко переміщати візок по робочій зоні і надійно зафіксувати його у потрібному місці. Купити цей візок з інструментом в майстерню можна зі швидкою доставкою по Україні.
Особливості візка з інструментом REDATS 7+2
258 інструментів високої якості
7 містких ящиків з шарикопідшипниковими направляючими
6 ящиків розміром 525x405x50 мм
1 ящик розміром 525x405x125 мм
Поролонові ложементи в усіх ящиках
Центральний замок, який закриває всі ящики
2 перфоровані стінки - висувна і бічна, що закривається дверцятами
4 міцних колеса (2 фіксовані, 2 поворотні)
Стоянкові гальма на 2 колесах
Міцна, зносостійка конструкція з нержавіючої сталі.
Комплектація візка з інструментом REDATS 7+2
В комплект поставки входять:
80 насадок
102 біти
16 кліщів/пасатижів
39 викруток
Інші допоміжні інструменти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | REDATS |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78 мм |
| Глибина | 46.5 мм |
| Висота | 89 мм |