Професійний візок для інструменту REDATS - це справжня знахідка для майстерень різного профілю, адже з його допомогою можна зручно організувати інструменти і завжди мати все необхідне під рукою. 7 висувних ящиків різної висоти витримують навантаження до 40 кг кожен. Ящики оснащені сітчастою поролоновою підкладкою, яка гасить вібрації і запобігає ковзанню інструментів при транспортуванні. Всі ящики можна одночасно замкнути за допомогою центрального замка.
Візок оснащений 4 великими і міцними поліуретановими колесами, 2 з яких поворотні. Одне з коліс має гальмо. Завдяки цьому можна легко переміщати візок по майстерні і надійно фіксувати у вибраному положенні. Сталева конструкція стійка до зношування, корозії та деформацій, що робить цей візок інструментальний надзвичайно довговічним.
Особливості професійного візка для інструменту REDATS
7 висувних ящиків шириною 545 мм, глибиною 390 мм
Висота 1-5 ящиків - 55 мм, 6-7 ящиків - 135 мм
Максимальне навантаження на ящик - 40 кг
Сітчаста поролонова підкладка в кожному ящику
Центральний замок для одночасного закривання всіх ящиків
4 великі і міцні поліуретанові колеса
2 колеса поворотні
Гальмо на одному колесі
Стійка металева конструкція.
Візок поставляється без інструменту!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | REDATS |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Висота | 97 мм |
| Вага | 54 кг |