Візок REDATS COMPACT BLACK - це дворівнева модульна конструкція для організованого зберігання і переміщення інструментів, яка складається з 2 частин: нижнього візка з 7 місткими шухлядами (2 верхні 511x278x54 мм і 5 нижніх 511x278x84 мм) і верхнього бокса з 9 шухлядами (6 розміром 150x225x40 мм, 2 розміром 511x225x40 і 1 розміром 511x225x84 мм), який кріпиться на візок. Всі шухляди оснащені напрямними на кулькових підшипниках, що забезпечує їх легке відкривання-закривання навіть при повному завантаженні.
Конструкція виготовлена з якісного металу і має відмінну стійкість до пошкоджень і деформацій. Центральний замок дозволяє одночасно закрити всі шухляди, а 4 поворотних колеса з гальмом - легко переміщати візок і надійно фіксувати його у вибраному місці. Цей візок з 2 секціями для інструменту дозволяє швидко організувати робочу зону і мати все необхідне під рукою, тому буде надзвичайно корисним для майстерні будь-якого профілю. Поставляється без інструменту!
Особливості візка REDATS COMPACT BLACK
Без інструменту
Дворівнева модульна конструкція
Нижній візок з 7 шухлядами
Розмір шухляд візка - 2 верхні 511x278x54 мм, 5 нижніх 511x278x84 мм
Верхній блок з 9 шухлядами
Розмір шухляд блока - 6 розміром 150x225x40 мм, 2 розміром 511x225x40 і 1 розміром 511x225x84 мм
Легкий і надійний монтаж блока на візок і демонтаж при потребі
Напрямні шухляд на кулькових підшипниках
Центральний замок для одночасного закривання всіх шухляд
4 поворотних колеса з гальмом
Міцна металева конструкція.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | REDATS |
| Тип меблів | Візок інструментальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Особливості | Замок для висувних ящиків, Замок для дверцят, Наявність ручки для переміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 112 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 95 кг |