1 010 ₴
959,50 ₴
Домкрат 1,5 т REDATS Scissor Jack - це компактне і надійне обладнання для підйому легкових автомобілів та інших транспортних засобів з максимальною вагою до 1,5 тонни. Висота підхоплення 110 мм дозволяє використовувати його для авто з низьким кліренсом, а висота підйому до 360 мм оптимальна для роботи з колесами і заміни шин.
Корпус домкрата виготовлений з міцного металу, що забезпечує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Ножична конструкція і ергономічний знімний важіль дозволяють зручно маневрувати в обмеженому просторі, а невеликі розмір і вага - компактно зберігати пристрій і без проблем транспортувати його у багажнику автомобіля. Для захисту опорних точок авто є спеціальна гумова накладка. Цей компактний ножичний домкрат буде відмінним рішенням для ремонту авто на дорозі та використання у гаражі.
Особливості домкрата 1,5 т REDATS Scissor Jack
Вантажопідйомність - 1,5 тонни
Діапазон підйому - 110-360 мм
Ножичний механізм підйому
Міцний металевий корпус
Знімний важіль
Гумова накладка
Компактний розмір
Невелика вага
Незалежність від зовнішніх джерел живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 360 мм |
| Висота підхоплення | 110 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |