



1 860 ₴
1 767 ₴
Пляшковий домкрат 10 т REDATS LS-140 - це відмінний варіант як для власного гаража, так і для автомайстерні. Надійна, міцна конструкція легко витримує інтенсивні навантаження і надзвичайно довговічна, а компактний розмір і вага трохи більше 5 кг дозволяють зберігати домкрат у багажнику чи на полиці. Вантажопідйомність пристрою становить 10 тонн. Висота основи - 200 мм, максимальна висота підйому - 385 мм.
Двосекційна розбірна ручка полегшує підйом важкої техніки і складається для компактного зберігання. Домкрат оснащений приводом простої дії, який призначений тільки для піднімання вантажу вгору/вниз в одному напрямку, але не для його утримання, тому піднятий автомобіль необхідно якомога швидше встановити на опорні підставки. На нашому сайті цей пляшковий домкрат купити можна за вигідною ціною і з доставкою по Україні.
Особливості пляшкового домкрата 10 т REDATS LS-140
Вантажопідйомність - 10 тонн
Висота основи - 200 мм
Максимальна висота підйому - 385 мм
Двосекційна розбірна ручка
Привід простої дії - для підняття і опускання вантажу, але не для його утримання
Міцна, надійна і довговічна конструкція
Компактний розмір
Вага близько 5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 10000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 200 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 5 кг |
| Стан | Новий |