15 390 ₴
14 620,50 ₴
Пневматичний домкрат 3 т REDATS Snowman - це надійний інструмент для підйому легкових автомобілів і мікроавтобусів вагою до 3 тонн, який може ефективно використовуватися як в автосервісах, так і у власному гаражі. Висота основи 15 см дозволяє працювати з переважною більшістю авто. Максимальна висота підйому становить 38 см.
Пневмоподушка виготовлена з високоміцного гумотканинного матеріалу, а її діаметр - 26 см. Спеціальна гумова накладка фіксує автомобіль і запобігає його пошкодженню. Посилена телескопічна конструкція всередині домкрата забезпечує його стійкість і надійність. Довга ручка з прогумованою точкою захоплення і 2 міцних колеса дозволяють легко встановити домкрат у потрібне положення під автомобілем. Ручка і основа виконані з якісного металу, завдяки чому цей пневматичний домкрат має відмінну зносостійкість.
Особливості пневматичного домкрата 3 т REDATS Snowman
Вантажопідйомність - 3 тонни
Висота основи - 15 см
Висота підйому - 38 см
Робочий тиск - 6-10 Бар
Пневмоподушка з міцного гумотканинного матеріалу
Діаметр пневмоподушки - 26 см
Гумова накладка для фіксації авто і захисту від пошкоджень
Посилена телескопічна конструкція для стійкості
Довга ручка з прогумованим покриттям в точці захоплення
Довжина з ручкою - 110 см
2 міцних колеса
Основа і ручка металеві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 380 мм |
| Висота підхоплення | 150 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |