17 520 ₴
16 644 ₴
Пневматичний домкрат 4,5 т REDATS Snowman High - це ефективне обладнання для підйому легкових автомобілів, мікроавтобусів і легкої комерційної техніки, яке стане відмінним придбанням для професійного автосервісу. Вантажопідйомність 4,5 тонни і діапазон підйому 15,5-44 см дозволяють виконувати широкий спектр робіт на автомобілях різних типів. Робочий тиск домкрата становить 6 Бар. При перевищенні тиску 8,3 Бар спрацьовує запобіжний клапан.
Для покращення стійкості домкрат оснащений металевою телескопічною стійкою. Пневмоподушка з армованої гуми діаметром 110 мм запобігає ковзанню транспортного засобу і унеможливлює пошкодження несучих елементів. Цей домкрат оснащений двома клапанами – вхідним та вихідним. Це означає ідеальну герметичність – навіть після від’єднання шланга стисненого повітря. Міцні колеса розміром 79×35 мм дозволяють легко переміщати цей пневматичний домкрат навіть по нерівних поверхнях, а довга ручка - точно позиціонувати його під автомобілем.
Особливості пневматичного домкрата 4,5 т REDATS Snowman High
Вантажопідйомність - 4,5 тонни
Діапазон підйому - 15,5-44 см
Робочий тиск - 6 Бар
Запобіжний клапан для захисту від перевищення тиску
Телескопічна стійка для покращення стійкості
Пневмоподушка з армованої гуми діаметром 110 мм
Вхідний і вихідний клапани
Міцні колеса розміром 79×35 мм
Довга металева ручка для позиціонування
Довжина з ручкою -108,5 см
Надійна конструкція з високоякісних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 4500 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневматичний |
| Висота підйому | 440 мм |
| Висота підхоплення | 155 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Стан | Новий |