13 030 ₴
Пневматичний ударний гайковерт 1" REDATS P-350 (5000 Нм) - це професійний інструмент для робіт з вантажним, промисловим і будівельним транспортом, а також сільськогосподарською технікою. Оснащений ударним механізмом Twin Hammer (подвійний молоток), який з перших хвилин розвиває потужний крутний момент, досягаючи показника 5000 Нм. Це забезпечує ефективну роботу навіть з сильно затягнутими, заржавілими та прикипілими кріпленнями. Розмір приєднувального квадрата 1” дозволяє справлятися з найбільш важкими завданнями. Робочий тиск - 8-10 Бар.
Гайковерт має 3 ступені регулювання як затягування, так і послаблення, що дозволяє швидко адаптувати його під конкретну задачу. Основна ручка з рифленим покриттям і додаткова знімна ручка полегшують роботу і дозволяють максимально контролювати інструмент. Корпус з високоякісного алюмінію надзвичайно стійкий до будь-яких пошкоджень, для додаткового захисту цей вантажний гайковерт має спеціальні гумові чохли.
Особливості пневматичного ударного гайковерта 1" REDATS P-350 (5000 Нм)
Максимальний крутний момент - 5000 Нм
Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток)
Розмір приєднувального квадрата - 1”
Діаметр вхідного отвору - ½”
Швидкість обертання - 3900 об/хв
Розхід повітря - 410 л/хв
3 ступені затягування і 3 ступені послаблення
Перемикач для зміни напрямку обертання
Плавне регулювання швидкості обертання
Міцний корпус з високоякісного алюмінію
Гумові чохли для додаткового захисту
2 ручки - рифлена основна і знімна додаткова
Вага - 15 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1" |
| Максимальний крутний момент | 5000 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 3900 об/хв |
| Витрата повітря | 410 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/2" |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |