12 420 ₴
Пневматичний ударний гайковерт 1/2" REDATS P-140A (650 Нм) з компактною конструкцією, поворотною на 360° ручкою і регульованою по висоті і куту нахилу головкою надзвичайно зручний для роботи у важкодоступних місцях (моторний відсік, підвіска, шасі тощо), куди неможливо добратися стандартним гайковертом. Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток) і максимальний крутний момент 650 Нм дозволяють ефективно справлятися з сильно закрученими, застряглими, заржавілими та прикипілими кріпленнями. Розмір приєднувального квадрата ½” дозволяє використовувати широкий асортимент ударних головок і підходить для переважної більшості автомобільних робіт.
Робочий тиск пневмогайковерта становить 6,2 Бар, витрата повітря - 113 л/хв. Металевий корпус довговічний і стійкий до пошкоджень. Завдяки ергономічній формі цей гайковерт пневматичний компактний зручно лягає в руку, а вага всього 1,35 кг дозволяє тривало працювати без втоми.
Особливості пневматичного ударного гайковерта 1/2" REDATS P-140A (650 Нм)
Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток)
Максимальний крутний момент - 650 Нм
Розмір приєднувального квадрата - ½”
Діаметр з’єднання - ¼”
Робочий тиск - 6,2 Бар
Витрата повітря - 113 л/хв
Обертання праворуч/ліворуч з курковим перемикачем
Компактна, ергономічна конструкція
Поворотна на 360° ручка
Регулювання висоти головки
Нахил головки під кутом до 120°
Міцний металевий корпус
Вага - 1,35 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 650 H*m |
| Робочий тиск | 6.2 бар |
| Витрата повітря | 113 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 1.35 кг |
| Стан | Новий |