5 330 ₴
Пневматичний ударний гайковерт 1/2" REDATS P-180 (1900 Нм) - це потужний інструмент для професійного використання в автосервісах і на шиномонтажах, який значно полегшить роботу з відкручуванням/затягуванням гайок, болтів та інших різьбових кріплень. Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток), крутний момент до 1900 Нм і швидкість обертання 8500 об/хв дозволяють ефективно сплавлятися із заржавілими, прикипілими і сильно затягнутими кріпленнями. Розмір приєднувального квадрата ½” оптимальний для більшості автомобільних робіт, підходить для великих навантажень і дозволяє використовувати широкий асортимент ударних головок. Робочий тиск - 6,3 Бар.
4 режими затягування і 1 - відкручування з можливістю регулювання однією рукою та швидка зміна напрямку обертання за допомогою перемикача дають змогу за лічені секунди налаштувати інструмент під конкретне завдання. Корпус виготовлений з приємного на дотик композитного матеріалу, що, разом із вагою всього 2,3 кг, робить цей потужний пневмогайковерт надзвичайно зручним в експлуатації.
Особливості пневматичного ударного гайковерта 1/2" REDATS P-180 (1900 Нм)
Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток)
Максимальний крутний момент - 1900 Нм
Швидкість обертання - 8500 об/хв
Розмір приєднувального квадрата - ½”
Робочий тиск - 6,3 Бар
Вхідне з’єднання - 1/4"
Витрата повітря - близько 150 л/хв
Рівень шуму - 80 дБА
4 ступені затягування, 1 - відкручування
Регулювання однією рукою
Перемикач для зміни напрямку обертання
Мінімальний діаметр шланга 8 мм
Максимальна довжина шланга 10 м
Міцний корпус з композитного матеріалу
Вага - 2,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1900 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.3 кг |
| Стан | Новий |