3 560 ₴
Пневматичний ударний гайковерт REDATS P-120 1450 Нм - це професійний інструмент для швидкого закручування і відкручування гайок, болтів та інших різьбових кріплень, у тому числі сильно затягнутих, заржавілих і прикипілих. Розмір приєднувального квадрата 1/2" дозволяє використовувати широкий асортимент ударних головок і є найбільш універсальним для автомобільних робіт, тому ця модель відмінно підходить для СТО, автосервісів і шиномонтажів.
Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток) створює потужний крутний момент з перших секунд, досягаючи показника 1450 Нм. Швидкість обертання становить 7500 об/хв, витрата повітря - 150 л/хв. Робочий тиск - 6,3 Бар. Регулювання крутного моменту, напрямку і швидкості обертання та ергономічний корпус з композитного матеріалу роблять цей пневматичний ударний гайковерт надзвичайно зручним та ефективним.
Особливості пневматичного ударного гайковерта REDATS P-120 1450 Нм
Розмір приєднувального квадрата - 1/2"
Ударний механізм Twin Hammer (подвійний молоток)
Максимальний крутний момент - 1450 Нм
Швидкість обертання - 7500 об/хв
Витрата повітря - 150 л/хв
Робочий тиск - 6,3 Бар
Вхідний діаметр - 1/4"
3-ступеневе регулювання затягування і 1 - відкручування
Перемикач для зміни напрямку обертання
Міцний композитний корпус з ергономічною прогумованою ручкою
Вага - 2,1 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальний крутний момент | 1450 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 150 літр/хв |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 2.1 кг |
| Стан | Новий |