1 950 ₴
1 852,50 ₴
Підкатний гідравлічний домкрат 2 т REDATS LS-320 з вантажопідйомністю 2 тонни і робочим діапазоном 115-300 мм відмінно підходить для роботи з різними моделями легкових автомобілів. Конструкція з товстої сталі надзвичайно міцна та надійна у роботі, що гарантує довготривалу та безпечну експлуатацію. Компактний розмір і зручна ручка з прогумованою точкою захвату дозволяють швидко позиціонувати домкрат під автомобілем, а великі металеві ролики забезпечують надійний контроль підйому навіть на нерівних поверхнях.
Платформа домкрата оснащена накладками з хімстійкої гуми для захисту порогів та інших несучих елементів автомобіля. Сідло поворотне на 360°. Гідравлічний механізм забезпечує швидкий підйом, що дозволяє економити робочий час. Домкрат має привід односторонньої дії, який призначений лише для підйому-опускання вантажу в одну сторону, тому піднятий автомобіль необхідно якомога швидше встановити на додаткові опори. Такий домкрат підкатний гідравлічний буде ефективним як на СТО, так і у власному гаражі.
Особливості підкатного гідравлічного домкрата 2 т REDATS LS-320
Вантажопідйомність - 2 тонни
Діапазон підйому - 115-300 мм
Надійний гідравлічний механізм
Поворотне на 360° сідло
Зручна ручка довжиною 37,5 см з прогумованою точкою захвату
Великі металеві ролики
Компактна конструкція, яку легко розмістити під авто
Матеріал виготовлення - товста сталь
Привід односторонньої дії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REDATS |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 300 мм |
| Висота підхоплення | 115 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 6.8 кг |
| Стан | Новий |